Tréninky na míru

Věnujete se běhání, cyklistice či plavání? Nebo už jste objevili kouzlo celého triatlonu? Nabízím trenérské služby a rád pomůžu všem, kteří na sobě chtějí pracovat, mít lepší výsledky a dosáhnout nových sportovních cílů. Ať jste začátečník, nebo již nějakou dobu sportujete, poskytnu vám individuální tréninkový plán, který obsahuje týdenní rozpis jednotlivých tréninků s instrukcemi a možnost konzultací osobně, telefonicky nebo přes email či Facebook. V individuálním plánu jsou zohledněny vaše časové, pracovní a rodinné možnosti a sportovní cíle. Upřednostňuji TrainingPeaks, kde vám zřídím premium účet.

Cena je 5000,- /měsíc.

Budu vám k dispozici přesně tak, jak vám to bude vyhovovat. Potřebujete zkonzultovat každou vteřinu a každý kilometr každého tréninku, nebo naopak plníte můj plán a víte, že každý můj trénink zapadá do vaší mozaiky k lepším výkonům? Moje trenérské služby nejsou rozděleny do úrovní, takže se nemusíte obávat, že nastane situace, kdy budete mít vyčerpaný týdenní limit pro naši komunikaci a budete potřebovat cokoli probrat.

Máte zájem o vytvoření tréninkového plánu přímo pro vás? Napište mi na email info@tomasrenc.cz nebo volejte na 608778565.